Bistro Expres

Dopřejte svým hostům pořádné jídlo! Už se jim přejedl smažák nebo mražená pizza? Nabídněte strávníkům některou z našich mezinárodních specialit. Stačí lednice a mikrovlnka. Jedno cinknutí, a je hotovo. Polévky, hlavní i sladká jídla nyní můžete podávat jednoduše celý den. Vaši hosté mají hlad, my jsme pro ně uvařili. Chlazená hotová jídla pod značkou „Bistro Expres“ od společnosti BAPA jsou určena všem stravovacím provozovnám bez možnosti vaření nebo s nedostatečným zázemím. Chybí vám kuchař? Obraťte se na nás!

Naše hotovky

Jak se u nás vaří hotová jídla? Klasicky. Ve výrobním závodě v Hněvotíně používáme kvalitní suroviny, tradiční postupy a klasické české receptury. Po uvaření jsou jídla balena do plastových obalů s ochrannou atmosférou, šetrně pasterována a následně šokově zchlazena. Jedině tak si naše hotovky zachovají výbornou chuť až 21 dní - a to bez jakýchkoliv chemických konzervantů. Kvalitu produktů samozřejmě kontrolujeme na všech stupních výrobního procesu. Vaši zákazníci tedy dostanou jen to nejlepší!

0 Kč dodatečných
nákladů

1 na trhu
chlazených jídel

4 minuty
doba ohřevu

9 druhů
jídel

21 dní
trvanlivost

24 hod. denně
objednávky

361 dní
v roce rozvoz

Výhody pro Vás

  1. Vynikající a hlavně stále stejná kvalita připravených pokrmů
  2. Nabídka 7 nejoblíbenějších druhů hlavních jídel a 2 druhů polévek
  3. Jídla vždy čerstvě uvařená, dodávaná dle vašich potřeb a požadavků
  4. Jednoporcové pokrmy v obalech vhodných do mikrovlnné trouby
  5. Podávání hotových jídel bez nutnosti kvalifikovaného personálu
  6. Výdej pokrmů i na místech bez vlastní kuchyně (sjezdovky, sportoviště, výčepy)
  7. Vysoká marže a žádné dodatečné náklady nad rámec nákupní ceny
  8. Jednoduchá inventarizace, žádné zbytky nebo prošlé suroviny
  9. V případě garantovaného měsíčního odběru možnost zapůjčení lednice
  10. Silná prodejní a marketingová podpora nadnárodní společnosti

Propagační materiály

Společnost BAPA

BAPA s.r.o., součást skupiny Orkla, je firma s dlouholetou tradicí ve výrobě hotových jídel, baget a sendvičů známých značek Apetit a Simply Fresh. Ve výrobním závodě v Hněvotíně u Olomouce se specializujeme na výrobu hotových chlazených jídel, která vlastními vozidly ze 6 dep rozvážíme po 35 trasách ke všem zákazníkům po celé České republice, 361 dní v roce. Vysoká kvalita našich produktů i služeb je nyní k dispozici též vám, odběratelům hotovek značky Bistro Expres.

Skupina Orkla

Historie norské skupiny Orkla sahá až do roku 1654. Postupem času se stala jednou z nejvýznamnějších evropských potravinářských firem, s aktivitami zejména ve Skandinávii, Pobaltí či střední Evropě. Do skupiny Orkla Foods Česko a Slovensko patří moderní potravinářské firmy Vitana, Hamé, BAPA či Agrimex se širokým portfoliem oblíbených značek. Na český trh dodává Orkla v rámci své divize Health mimo jiné zdraví prospěšné produkty Möller's s norským rybím olejem.

Máte zájem prodávat naše produkty? Napište nám

© BAPA s.r.o., člen skupiny Orkla Foods Česko a Slovensko