Mám zájem prodávat

Provozujete kiosek, bistro, občerstvení a chcete podávat svým hostům teplé hotovky? Specializujete se na sezónní provoz občerstvení v kempech, na koupalištích, sportovních areálech nebo horských chatách a chcete strávníkům nabídnout maximum možného? Hotovky Bistro Expres jsou právě pro vás ideální volbou. Pomůžeme vám vyřešit nedostatek kvalifikovaného personálu či místa v kuchyni a zajistit rozmanitou nabídku teplých jídel.

Kvalitní produkty, velký výběr oblíbených jídel, zásobování 361 dní v roce, online objednávky a dodávky zpravidla do 48 hodin vám zajistí spokojené hosty a usnadní plánování prodeje občerstvení. Ozvěte se nám a my přijedeme za vámi. Nad vzorky produktů probereme možnosti spolupráce a na míru sestavíme nabídku dle vašich prodejních možností.

Mám ještě několik otázek

 1. Jak je možné, že hotovky Bistro Expres vydrží až 21 dní?

  Naše hotová jídla jsou vařena klasickým způsobem od základu, zabalena a následně šetrně pasterována a ihned šokově zchlazena. Díky tomu si i bez použití dodatečných konzervantů zachovají uvedenou trvanlivost. Jen je třeba dodržet teplotní řetězec uchování od 0°do 8°C.

 2. Obsahují hotovky Bistro Expres konzervanty a stabilizátory?

  Vzhledem k použité technologii neobsahují naše jídla žádné přidané stabilizátory ani konzervanty. Díky stávajícímu technologickému procesu se bez těchto přidaných látek obejdeme.

 3. Jaká je gramáž jídel a masa?

  Velikosti porcí jsou opravdu nadstandardní a pohybují se okolo 500 g. Maso ve většině případů počítáme na 100 g v syrovém stavu.

 4. Je možné jídlo zamrazit či po ohřevu opětovně uchovat?

  Naše jídla nejsou určena k zamrazení ani k opětovnému uchování. Po ohřevu je jídlo nutné okamžitě spotřebovat.

 5. Jak si mohu u vás jídla Bistro Expres objednat?

  Veškerý sortiment si můžete objednat přes webové rozhraní na adrese www.bapa.cz, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nejprve se ale musíte zaregistrovat do systému prostřednictvím přiděleného obchodního zástupce. Následná dodávka je možná v režimu do 48 hodin od objednání.

 6. Je možné rozšířit odebíraný sortiment?

  Aktuální nabídka jídel Bistro Expres je pečlivě vybrána na základě dlouhodobých zákaznických preferencí a zpětné vazby od vás, odběratelů. Případné novinky oznámíme s dostatečným předstihem.

 7. Zapůjčujete k dodávkám lednice?

  Ano, lednici k uchování jídel vám rádi zapůjčíme zdarma, podmínkou je měsíční odběr dle předem jasně definovaných kritérií.

 8. Jak mi objednaná jídla doručíte?

  Dodávky realizujeme na pravidelné bázi 1x týdně vlastními chlazenými auty. K dispozici jsou vám též ambulantní prodejci. Termín a čas závozu dohodnete s Vaším obchodním zástupcem.

Jak objednávat

Podrobný návod, jak objednávat hotová chlazená jídla značky Bistro Expres naleznete zde.

Máte zájem prodávat naše produkty? Napište nám

© BAPA s.r.o., člen skupiny Orkla Foods Česko a Slovensko